Yahoo Messenger Status Check Invisible

Hidden Facebook Emoticons

Secret Facebook smileys for chat

Best fb shortcut key for chat

Your signs for Facebook, Twitter, Blog..

  Publicitate

Facebook secret emoticons codeLista completa cu emoticonurile ascunse de pe Facebook. Aceste emoticonuri le poti folosi pe chatul de pe Facebook. Lista cu smiley-urile care nu se vad in lista de chat.

Complete list of secret Facebook emoticons, You can use these codes on your Facebook chat. Default Smileys that are not in the Facebook Chat Smiley List

Emoticon Name Shortcut
smile smile :-) :) :] =)
tongue tongue :-P :P :-p :p =P
wink wink ;-) ;)
grin grin :-D :D =D
curly lips curly lips :3
kiss kiss :-* :*
grumpy grumpy >:( >:-(
glasses glasses 8-) 8) B-) B)
sunglasses sunglasses 8-| 8| B-| B|
upset upset >:O >:-O >:o >:-o
confused confused o.O O.o
shark shark (^^^)
gasp gasp :-O :O :-o :o
pacman pacman :v
squint squint -_-
devil devil 3:) 3:-)
unsure unsure :/ :-/ :\ :-\
frown frown :-( :( :[ =(
cry cry :'(
Putnam Chris Putnam :putnam:
robot robot :|]
heart heart <3
angel angel O:) O:-)
kiki kiki ^_^
42 42 ^_^
penguin facebook emoticon penguin <(“)

Memes

Emoticon Name Shortcut
Better then Expected [[256677457745924]]
Are you Serious? [[112680945523951]]
Anti-joke Chicken [[355178957849548]]
Challenge Expected [[391579167523258]]
Cool Story Bro [[302451776482112]]
Disapproval [[358205124200991]]
Happy Face [[255800484498056]]
I Lied [[350521391654191]]
Know All [[184073421695209]]
No Me Gusta [[149535571834373]]
Big Me Gusta [[293955833972970]] [[293955850639635]] [[293955873972966]] [[293955920639628]] [[293956017306285]] [[293956043972949]] [[293956060639614]] [[293956087306278]] [[293956100639610]] [[293956107306276]] [[293956117306275]] [[293956127306274]] [[293956147306272]] [[293956220639598]] [[293956283972925]] [[293956303972923]] [[293956327306254]] [[293956350639585]] [[293956370639583]] [[293956450639575]] [[293956570639563]] [[293956620639558]] [[293956677306219]] [[293956710639549]] [[293956767306210]]
Me Gusta [[164413893600463]]
Oh God Why [[238440539583758]]
Oh Yeah [[271332952936071]]
Philosoraptor [[183671768326457]]
Paranoid Parrot [[276143039126056]]
OMG [[234744756619958]]
Troll Face [[190719461034791]]
Socially Awkward Penguin [[98438140742]]
True Story [[176444735802970]]
Yao Ming [[260295577381249]]
Why You No? [[305369779518251]]
What’s This Racket [[403128636369045]]
You Don’t Say [[357405834291317]]
Giant Troll Face [[311455472226223]] [[311455502226220]] [[311455518892885]] [[311455538892883]] [[311455562226214]] [[311455588892878]] [[311455602226210]] [[311455638892873]] [[311455655559538]] [[311455682226202]] [[311455702226200]] [[311455718892865]] [[311455755559528]] [[311455775559526]] [[311455785559525]] [[311455795559524]] [[311455812226189]] [[311455822226188]] [[311455845559519]] [[311455872226183]] [[311455888892848]] [[311455898892847]] [[311455915559512]] [[311455938892843]] [[311455952226175]] [[311455975559506]] [[311455995559504]] [[311456002226170]] [[311456012226169]] [[311456025559501]] [[311456042226166]] [[311456058892831]] [[311456088892828]] [[311456105559493]] [[311456135559490]] [[311456155559488]] [[311456175559486]] [[311456188892818]] [[311456215559482]] [[311456225559481]] [[311456255559478]] [[311456272226143]] [[311456285559475]] [[311456302226140]] [[311456325559471]] [[311456348892802]] [[311456362226134]] [[311456382226132]] [[311456392226131]] [[311456415559462]] [[311456428892794]] [[311456448892792]] [[311456465559457]] [[311456478892789]] [[311456495559454]] [[311456515559452]] [[311456535559450]] [[311456562226114]] [[311456582226112]] [[311456608892776]] [[311456628892774]] [[311456642226106]] [[311456655559438]] [[311456685559435]] [[311456695559434]] [[311456722226098]] [[311456745559429]] [[311456755559428]] [[311456778892759]] [[311456788892758]] [[311456815559422]] [[311456835559420]] [[311456852226085]] [[311456858892751]] [[311456892226081]] [[311456905559413]] [[311456935559410]] [[311456982226072]] [[311457022226068]] [[311457045559399]] [[311457065559397]] [[311457078892729]] [[311457098892727]] [[311457132226057]] [[311457145559389]] [[311457162226054]] [[311457195559384]] [[311457222226048]] [[311457242226046]] [[311457258892711]] [[311457285559375]] [[311457298892707]] [[311457312226039]] [[311457335559370]] [[311457348892702]] [[311457372226033]] [[311457385559365]] [[311457405559363]] [[311457428892694]] [[311457442226026]]
Publicitate


Country Flags

Emoticon Name Shortcut
America [[235308179897232]]
Australia [[251943854888832]]
Brazil [[277313912340862]]
China [[195546403880002]]
England [[368628179823130]]
France [[285505011517859]]
German [[240467632713605]]
India [[236629836375511]]
Italian [[174828349298998]]
New Zealand [[136245833163892]]
Mexican [[394575387235360]]
Pirate [[258922724186445]]
Spanish [[259034514174409]]
UK [[214696081962321]


Random

Emoticon Name Shortcut
Superman [[136942059667395]]
Domo [[250128751720149]]
Gumby [[172634792775561]]
Spongebob(1) [[334954663181745]]
Spongebob Face [[252585271419080]]
Squidward [[squidward]]
Mr.Krabs [[mrkrabs]]
Sandy [[107950785929863]]
Mrs.Puff [[255841784451619]]
Plankton [[plankton]]
Larry the Lobster [[353372551112]]
Chowder [[49239575354]]
Mung [[105412836215690]]
Kimchi the Fart Cloud [[278204581010]]
Gir [[127734003956294]]
Dora [[dora]]
  Barney [[barney]]
   Elmo  [[elmo]]
   Big Bird  [[bigbird]]
   Cookie Monster [[cookiemonster]]
   Winnie The Pooh  [[winniethepooh]]
   Tigger [[tigger]]
  Arthur [[PBSArthur]]
 PeeWee Herman [[PeeweeHerman]]
 Hello Kitty [[hellokitty]]
 The Power Puff Girls [[ThePowerpuffGirls]]
 Naruto  [[104696320253]]
 Goku (Dragonball)  [[43985111513]
 Goku (Dragonball Z) [[179412035432554]]
   Hetalia [[118851214841634]]
 Sailor Moon  [[52945463402]]
Ponyo  [[PONYO]]
 Teletubbies  [[119960411370345]]
BooBah  [[151959596479]]
 Lego  [[LEGOGROUP]]
Charlie Sheen  [[charliesheen]]
 David Hasselhoff (The Hoff)  [[davidhasselhoff]]
Donald Trump [[217104144968122]]
 Randy Jackson  [[RandyJacksonNext]]
Nyan Cat (1) [[291720597536078]]
 Nyan Cat (2) [[118714951545229]]
 Ash and Pikachu  [[PokemonWorld]]
 Pikachu  [[326134990738733]]
 Poke Ball  [[236147243124900]]
 Angry Birds  [[166456416741199]]
 Mario  [[300983063279872]]
 Super Mario  [[supermario]]
 Mario Kart  [[mariokart]]
 Sonic the Hedgehog [[sonic]]
 Doraemon  [[155393057897143]
 Norbita  [[224502284290679]]
 Shin Chan  [[196431117116365]]
Papa Smurf [[124839657530642]]
 LLama  [[llamafans]]
 Trippy Eye  [[Hungry.Eyeball]]
 Money  [[35833778275]]
 Derp  [[224812970902314]]
 Kontana Izumi [[249199828481201]
Pedo Bear  [[148935948523684]]
 Smirk  [[333708903307152]]
 Hmmm [[134695813311979]]
 Mysterious [[208551699231052]]
 WTF [[243002845770158]]
 Shock  [[274914629225060]]
Crazy  [[144264815683239]]
 M  [[100003277310675]]
 A [[100003252111881]]
 H  [[100003281300913]]
 Windows  [[windows]]
 intel  [[intel]]
 Google Chrome  [[googlechrome]]
 Bing  [[bing]]
 Gmail  [[gmail]]
 Wikipedia  [[wikipedia]]
 YouTube  [[youtube]]
 Facebook  [[facebook]]
 Restaurant ville  [[89423383024]]
   FarmVille  [[123827117738416]
PetVille  [[petvillepage]]
Yahoo [[yahoomessenger]]
 Hotmail [[hotmail]]
 Minecraft [[minecraft]]
 iTunes [[itunes]]
 Apple  [[iPodCommunity]]
 Ray William Johnson  [[raywilliamjohnson]]
 Nintendo 3DS  [[Nintendo3DS]]
 Playstation  [[playstation]]
 Sony  [[sony]]
 American Idol  [[101228960064]]
 MTV  [[mtv]]
Publicitate


Movies, TV and Music

Emoticon Name Shortcut
 Glee  [[glee]]
Twilight – Edward and Bella  [[twilight]]
 The Middle  [[themiddle]]
 Cartoon Network  [[cartoonnetwork]]
 Simpsons Icon  [[thesimpsons]
 Homer  [[53604212520]]
 Marge  [[320426491306913]]
 Bart [[273143272711807]]
 Chief Wiggum [[171897879535510]]
 More [[333269677221]]
 Peter Griffin  [[115767121778065]]
Lois  [[192384820807511]]
Meg  [[108272965860879]]
Stewie  [[32248376743]]
 Brian  [[246684017145]]
Quagmire  [[272765955944]]
 Mickey Mouse  [[mickeymouse]]
 Darth Vader  [[118532231514890]]
 Captain Jack Sparrow [[CaptainJackSparrow]]
 Yoda  [[80893990611]]
 Black Eyed Peas  [[blackeyedpeas]]
 LMFAO  [[lmfao]]
 Justin Beiber  [[justinbiebermistletoe]
 Hannah Montana  [[hannahmontana]]
 Beyonce  [[beyonce]]
 Katy Perry  [[katyperry]]
 Lady Gaga  [[ladygaga]]
 Eminem  [[eminem]]
 Mariah Carey [[mariahcarey]]
 Michael Jackson  [[michaeljackson]]
 Led Zeppelin  [[131572223581891]]
 John Lennon [[johnlennon]]
 Metallica  [[metallica]]
 Taylor Swift  [[taylorswift]]
 Gene Simmons  [[121142661290301]]
 Nirvana [[33088012461]]
 Blink 182  [[blink182]]
Chuck Norris [[46637413257]]
 WWE  [[wwe]]
Sad Panda  [[119140778183302]]


Sports

Emoticon Name Shortcut
 NFL Logo  [[nfl]]
 Indiana Colts [[colts]]
 Callas Cowboys  [[dallascowboys]]
 steelers  [[steelers]]
 ChicagoBears [[chicagobears]]
 Chicago Cubs   [[cubs]]
 Baltimore Ravens [[baltimoreravens]]
 Caronlina Panthers [[carolinapanthers]]
 Boston Red Sox  [[redsox]]
 Oakland Raiders [[raiders]
 Texas Longhorns  [[texaslonghorns]]
 Denver Broncos  [[denverbroncos]]
Miami Dolphins  [[miamidolphins]]
 New York Giants
[[113131122058511]]
 St Louis Cardinals  [[cardinals]]
 Florida Gators  [[floridagators]]
 Seattle Sea Hawks  [[seahawks]]
 University of Oregon  [[universityoforegon]]
 NBA Logo  [[nba]]
 Portland Trail Blazers  [[trailblazers]]
 Denver Nuggest  [[denvernuggets]]
 LA Lakers  [[losangeleslakers]]
 Boston Celtics  [[bostonceltics]]
 Houston Rockets  [[houstonrockets]]
 Chicago Bulls  [[chicagobulls]]
 LA Clippers  [[laclippers]]

Avatare messenger ¦ Online Mess ¦ Avatare fete frumoase ¦ Detector Hi5 ¦ Detector Facebook

  Copyright © 2011 Yahoo Status

Powered by TYGER / Contact Y!M ID: Yahoo Statusqwemil / Recomand: TIGRA / Cretini / yahoo invisible detector

Servicii profesionale de gazduire pagini web si inregistrare domenii
Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosiri cookie-urilor. Afla mai multe detalii.